Elina Luukanen etsning

Elina Luukanen etsning
Elina Luukanen etsning
Elina Luukanen etsning
Elina Luukanen etsning
Elina Luukanen etsning
Elina Luukanen etsning
Elina Luukanen etsning
Elina Luukanen etsning

Klubbat för:

140 EUR

Utropspris

200 EUR

ELINA LUUKANEN (född 1941): "Utsikt", signerad samt daterad -97, torrnål och akvatint, 54/60, 25x20 cm

850402

2020-12-09