Parti silver skedar gafflar
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PARTI SILVER, 65 dlr, 1900-tal, bestående av: blandade skedar och gafflar, kniv, kaffeskedar, olika modeller, bl a GAB, delvis med svenska kontrollstämplar, totalvikt ca 950 g
Varierande skick och oxidering, delvis med gravyr
850414
2020-12-11