Parti silver skedar gafflar

Parti silver skedar gafflar
Parti silver skedar gafflar
Parti silver skedar gafflar
Parti silver skedar gafflar
Parti silver skedar gafflar
Parti silver skedar gafflar
Parti silver skedar gafflar
Parti silver skedar gafflar
Parti silver skedar gafflar
Parti silver skedar gafflar
Parti silver skedar gafflar
Parti silver skedar gafflar
Parti silver skedar gafflar
Parti silver skedar gafflar
Parti silver skedar gafflar
Parti silver skedar gafflar
Parti silver skedar gafflar
Parti silver skedar gafflar
Parti silver skedar gafflar
Parti silver skedar gafflar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PARTI SILVER, 65 dlr, 1900-tal, bestående av: blandade skedar och gafflar, kniv, kaffeskedar, olika modeller, bl a GAB, delvis med svenska kontrollstämplar, totalvikt ca 950 g

Varierande skick och oxidering, delvis med gravyr

850414

2020-12-11