Skrivbord
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD, 1930/40-tal, rundad skiva, luckor med bako,liggande lådor, hylldel, fanér i björk, nyckel finns, höjd ca 75 samt 134x76 cm
Lagningar på skivan, fanérskador, bruks och åldersrelaterat slitage
850433
2020-12-10