Soffbord Vodder
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ARNE VODDER, soffbord, Danmark, 1960-tal, underrede i ek, skiva i teak, skyltmärkt Petterson & Nilsson Stockholm, brännmärkning Jason Danmark 206, höjd ca 44, 171x60 cm
Delvis belkt skiva, smärre ytskador
850451
2020-12-08