Soffbord Vodder

Soffbord Vodder
Soffbord Vodder
Soffbord Vodder
Soffbord Vodder
Soffbord Vodder
Soffbord Vodder
Soffbord Vodder
Soffbord Vodder
Soffbord Vodder
Soffbord Vodder

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARNE VODDER, soffbord, Danmark, 1960-tal, underrede i ek, skiva i teak, skyltmärkt Petterson & Nilsson Stockholm, brännmärkning Jason Danmark 206, höjd ca 44, 171x60 cm

Delvis belkt skiva, smärre ytskador

850451

2020-12-08