Dockskåp

Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DOCKSKÅP med inredning, ca 1880-1950-tal, betående av skåp i 3 våningar, 6 rum, glasade dörrar, skåp nedtill, inreding med bl.a 2 möbler i Walterhausen stil: skrivbord och chiffonje, 2 stolar från Nolbyn, dockor i varierande åldrar, mm, höjd ca 148, 75x34 cm

Skador förekommer

850458

2020-12-10