Meissen samt Stadt Meissen

Meissen samt Stadt Meissen
Meissen samt Stadt Meissen
Meissen samt Stadt Meissen
Meissen samt Stadt Meissen
Meissen samt Stadt Meissen
Meissen samt Stadt Meissen

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOCKTERRIN, GALLERFAT, SKÅLFAT, 2 st, "Lökmönstret / Zwiebelmunster / Blue Onion", porslin, Meissen samt Stadt Meissen, längd 23- 26,5 cm

Bruksslitage, terrinen med nagg på insidan av locket.

850472

2020-12-14