YRJÖ EDELMANN färgliografi

YRJÖ EDELMANN  färgliografi
YRJÖ EDELMANN  färgliografi

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med inslaget papperscollage, färglitografi, signerad samt numrerad Y. Edelmann 230/250, , ca 60x80 cm

Ej examinerad ur ram

850479

2020-12-11