Kina porslin

Kina porslin
Kina porslin
Kina porslin
Kina porslin
Kina porslin
Kina porslin
Kina porslin
Kina porslin
Kina porslin
Kina porslin
Kina porslin
Kina porslin
Kina porslin
Kina porslin
Kina porslin
Kina porslin
Kina porslin
Kina porslin

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINDRE BOJAN, ETAGEBURK, ASSIETT, KOPP, 4 dlr., porslin, Kina, 1800-talets slut, höjd ca 5-10 cm

Nagg, bojanens lock ej tillhörande

850482

2020-12-08