Matsalsgrupp ek
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATSALSGRUPP, 7 dlr, bestående av 6 stolar samt ett bord, 1920/30-tal, betsad ek, skuren dekor, tygklädd sits och rygg, pärlspikad klädsel, sitthöjd ca 45, bordets mått, höjd ca 76, 160x85 cm, 2 iläggsskivor á 45 cm
Bruksslitage, stolar omklädda och delvis renoverade
850484
2020-12-07