Matsalsgrupp ek

Matsalsgrupp ek
Matsalsgrupp ek
Matsalsgrupp ek
Matsalsgrupp ek
Matsalsgrupp ek
Matsalsgrupp ek
Matsalsgrupp ek
Matsalsgrupp ek
Matsalsgrupp ek
Matsalsgrupp ek
Matsalsgrupp ek
Matsalsgrupp ek

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSALSGRUPP, 7 dlr, bestående av 6 stolar samt ett bord, 1920/30-tal, betsad ek, skuren dekor, tygklädd sits och rygg, pärlspikad klädsel, sitthöjd ca 45, bordets mått, höjd ca 76, 160x85 cm, 2 iläggsskivor á 45 cm

Bruksslitage, stolar omklädda och delvis renoverade

850484

2020-12-07