Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VASER, 3 st, Kina, porslin, 1900-tal, höjder ca 13-26 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge
1 st kalebass vas med spricka
850492
2020-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här