Vaser Kina 1900-tal

Vaser Kina 1900-tal
Vaser Kina 1900-tal
Vaser Kina 1900-tal
Vaser Kina 1900-tal
Vaser Kina 1900-tal
Vaser Kina 1900-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, 3 st, Kina, porslin, 1900-tal, höjder ca 13-26 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

1 st kalebass vas med spricka

850492

2020-12-14