Bläckställ

Bläckställ
Bläckställ
Bläckställ
Bläckställ
Bläckställ
Bläckställ
Bläckställ
Bläckställ
Bläckställ
Bläckställ

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BLÄCKSTÄLL, 18/1900-tal, fajans, polykromt bemålad dekor, ca 16x11 cm

Viss krackelyr

850493

2020-12-11