Pierre Olofsson litografi

Pierre Olofsson litografi
Pierre Olofsson litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, numrerad 481/520, färglitografi, bildmått 24x21 cm

Ej examinerad ur ram

850494

2020-12-11