Stolar Bauhaus-stil 4 st
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 4 st, Bauhaustyp, okänd tillverkare, 1900-talets senare del, stommar av kromade stålrör, sitsar samt ryggbrickor i bok med flätad rotting, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, sitsar nedsuttna
850496
2020-12-07