Fåtölj emma modell

Fåtölj emma modell
Fåtölj emma modell
Fåtölj emma modell
Fåtölj emma modell
Fåtölj emma modell
Fåtölj emma modell
Fåtölj emma modell
Fåtölj emma modell
Fåtölj emma modell
Fåtölj emma modell

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

EMMAFÅTÖLJ, 1900-talets mitt, röd plyschkädsel, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

850497

2020-12-07