Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SOPTUNNA, plåt, retro, sent 1900-tal, rödlackerad med lucka i plåt., höjd ca 92, diam ca 38,
Slitage, rester av smuts, fläckar, färgbortall, ställvis med rost.
850512
2020-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här