Soptunna plåt

Soptunna plåt
Soptunna plåt
Soptunna plåt
Soptunna plåt
Soptunna plåt
Soptunna plåt
Soptunna plåt
Soptunna plåt

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOPTUNNA, plåt, retro, sent 1900-tal, rödlackerad med lucka i plåt., höjd ca 92, diam ca 38,

Slitage, rester av smuts, fläckar, färgbortall, ställvis med rost.

850512

2020-12-07