Sven-Olof Ehrén färglitografi
Valmis
2020-12-11
850517
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Komposition färglitografi, signerade och daterade Sven Olof Ehren -79, numrerad 146/250, ca 58x58 cm
Ej examinerad ur ram