Sven-Olof Ehrén färglitografi

Sven-Olof Ehrén färglitografi
Sven-Olof Ehrén färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Komposition färglitografi, signerade och daterade Sven Olof Ehren -79, numrerad 146/250, ca 58x58 cm

Ej examinerad ur ram

850517

2020-12-11