Ljusstakar 1700-tal tenn

Ljusstakar 1700-tal tenn
Ljusstakar 1700-tal tenn
Ljusstakar 1700-tal tenn
Ljusstakar 1700-tal tenn
Ljusstakar 1700-tal tenn
Ljusstakar 1700-tal tenn
Ljusstakar 1700-tal tenn
Ljusstakar 1700-tal tenn

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR,tenn, ett par, 1700-tal, rokoko, otydliga stämplar, höjd 20 cm

Åldersrelaterat slitage

850521

2020-12-11