Tallrikar 4 st

Tallrikar 4 st
Tallrikar 4 st
Tallrikar 4 st
Tallrikar 4 st
Tallrikar 4 st
Tallrikar 4 st
Tallrikar 4 st
Tallrikar 4 st

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIKAR, 4 st, porslin, 1800-talets andra hälft, polykromt handmålad dekor med figurscener, märkta Pierrefonds, diameter ca 23 cm

Krackelyr förekommer

850524

2020-12-11