Pall

Pall
Pall
Pall
Pall
Pall
Pall

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

PALL, 1900-tal, stomme fanérad i mahogny, stoppad sits i fransk tyg, höjd ca 41, diameter ca 43 cm

Bruksslitage, fläckar, senare omklädd

850528

2020-12-11