Takkrona 1800-tal

Takkrona 1800-tal
Takkrona 1800-tal
Takkrona 1800-tal
Takkrona 1800-tal
Takkrona 1800-tal
Takkrona 1800-tal
Takkrona 1800-tal
Takkrona 1800-tal
Takkrona 1800-tal
Takkrona 1800-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TAKKRONA, gulmetall och mässing, 1800-talets andra hälft, 8 armar, med prismor, mittdel med grönt opalinglas, kedjor i form av kedjor och blommor, höjd ca 95 cm

Lösa prismor medföljer, prismor ej genomgångna

850543

2020-12-08