Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SPEGEL, omrkring mitten av 1900-talet, teak, fällbar, fasettslipat spegelglas,ca 63x70 cm
Bruksslitage
850546
2020-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här