Ed Finnell fotografi föreställande Paul McCartney
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Paul & Linda McCartney, "Wings Over America Tour", Los Angeles, 21 Juni 1976, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, analogt (darkroom made) silvergelatin fotografi, ilford multigrade v rc-papper, ca 50,8x40,6 cm
Oramat fotografi
850551
2020-12-16