Tomtefigurer

Tomtefigurer
Tomtefigurer
Tomtefigurer
Tomtefigurer
Tomtefigurer
Tomtefigurer

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

FIGURINER, tomtar, 4 st, bemålat lergods, sannolikt Tyskland, 1900-talets andra hälft, hjöjd ca 18- 25 cm

Smärre slitage

850559

2020-12-11