Oidentifierad konstnär oljemålning
Valmis
2020-12-10
850582
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, sannolikt Italien, motiv med båtar, signerad, olja på pannå, ca 29x60 cm