Sven X.et Erixson

Sven X.et Erixson
Sven X.et Erixson
Sven X.et Erixson
Sven X.et Erixson
Sven X.et Erixson
Sven X.et Erixson

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Komposition, signerad Sven Erixon, olja på duk, ca 61x73 cm

850588

2020-12-07