Spegel empire

Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets första hälft, empire, förgylld, dekor i pastellage, ca 75x47 cm

Ursprungligen för spegelbyrå

850597

2020-12-07