Edition Noël Tissot PR 516 Armbandsur 1970-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TISSOT, PR 516, armbandsur, 1970-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, datum, krona med monogram, halvstel integrerad länk med viklås ref 672, ref nr. 46672-1X, verk nr. 12570288, kaliber 794, diam ca 36 mm

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

850606

2020-12-13