Edition Noël Tissot PR 516 Armbandsur 1970-tal
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TISSOT, PR 516, armbandsur, 1970-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, datum, krona med monogram, halvstel integrerad länk med viklås ref 672, ref nr. 46672-1X, verk nr. 12570288, kaliber 794, diam ca 36 mm
Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
850606
2020-12-13