Karmstol Erik Kirkegård

Karmstol Erik Kirkegård
Karmstol Erik Kirkegård
Karmstol Erik Kirkegård
Karmstol Erik Kirkegård
Karmstol Erik Kirkegård
Karmstol Erik Kirkegård

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

ERIK KIRKEGÅRD, karmstol, teak, stämplat Höng Stolefabrik Made in Danmark, 1960-tal, ny stoppning klädd med Elmo skinn, bredd 57, sitthöjd 45 cm

Armstöd med spricka

850610

2020-12-14