Klubbat för:
3 200 SEK
2 000 SEK
ERIK KIRKEGÅRD, karmstol, teak, stämplat Höng Stolefabrik Made in Danmark, 1960-tal, ny stoppning klädd med Elmo skinn, bredd 57, sitthöjd 45 cm
Armstöd med spricka
850610
2020-12-14