Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): Komposition, collage, signerad på baksidan och daterad 1966, ca 52x47 cm
PROVENIENS: Säljs av konstnärens familj.
Skador: Oramad
850612
2020-12-11