Edition Noël Cartier Tank Armbandsur 1987

Klubbat för:

16 500 SEK

5 000 SEK

CARTIER, Tank, armbandsur, 1987, quartzverk, förgyllt sterlingsilver 20 micron, krona med sockertoppsslipad safir, senare präglad läderrem, ref nr. 6.81006, serie nr. 84496, diam ca 23.5x23 mm (30.5 mm), ficka med certifikat daterat 1987, manualer, box med inredning samt servicefodral

Fint skick. Senare rem med slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

850614

2020-12-13