Skåp sengustavianskt

Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt

Klubbat för:

56 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 1800-talets början, sengustavianskt, tvådelat, fanérat i mahogny, mässingsdekor, inrett med hyllplan, höjd ca 228, 91x46 cm, nyckel finns

Sprickor, skador, lösa delar medföljer

850616

2020-12-07