Olle Ängkvist blandteknik

Olle Ängkvist blandteknik
Olle Ängkvist blandteknik
Olle Ängkvist blandteknik
Olle Ängkvist blandteknik
Olle Ängkvist blandteknik
Olle Ängkvist blandteknik

Klubbat för:

4 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): Komposition, blandteknik på duk, signerad och daterad Olle Ängkvist -77,
bildmått ca 105x88 cm

PROVENIENS: Säljs av konstnärens familj.
Skador: Oramad

Zustandsbeschreibung

850617

2020-12-11