Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): Komposition, blandteknik på duk, signerad och daterad Olle Ängkvist -77,
bildmått ca 105x88 cm
PROVENIENS: Säljs av konstnärens familj.
Skador: Oramad
Zustandsbeschreibung
850617
2020-12-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner