Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): "Linde", blyerts, monogramsignerad samt daterad OÄ -80, bildmått ca 28,5x18 cm
PROVENIENS: Säljs av konstnärens familj.
Oramad
850619
2020-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här