Olle Ängkvist
Valmis
2020-12-12
850619
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): "Linde", blyerts, monogramsignerad samt daterad OÄ -80, bildmått ca 28,5x18 cm
PROVENIENS: Säljs av konstnärens familj.
Oramad