Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, betsat trä, detaljer i mässing, gröna skärmar, total höjd ca 49 cm
Smärre slitage, fungerar enligt uppgift, ej funktionstestade
850624
2020-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här