Bordslampor

Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, betsat trä, detaljer i mässing, gröna skärmar, total höjd ca 49 cm

Smärre slitage, fungerar enligt uppgift, ej funktionstestade

850624

2020-12-11