Kosta Boda glasservis modell "Max"

Kosta Boda glasservis modell
Kosta Boda glasservis modell
Kosta Boda glasservis modell
Kosta Boda glasservis modell
Kosta Boda glasservis modell
Kosta Boda glasservis modell
Kosta Boda glasservis modell
Kosta Boda glasservis modell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GLASSERVIS, 38 dlr, modell "Max", Kosta Boda, 1900-tal, 9 vitvinsglas (13cm), 12 starkvin (10,5cm), 12 snapsglas (11,5cm), 5 vattenglas (7cm)

små luftbubblor, små repor

850653

2020-12-26