Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GLASSERVIS, 38 dlr, modell "Max", Kosta Boda, 1900-tal, 9 vitvinsglas (13cm), 12 starkvin (10,5cm), 12 snapsglas (11,5cm), 5 vattenglas (7cm)
små luftbubblor, små repor
850653
2020-12-26
Gör en kostnadsfri värdering här