Perkulator ´The Cona´

Perkulator ´The Cona´
Perkulator ´The Cona´
Perkulator ´The Cona´
Perkulator ´The Cona´
Perkulator ´The Cona´
Perkulator ´The Cona´
Perkulator ´The Cona´
Perkulator ´The Cona´
Perkulator ´The Cona´
Perkulator ´The Cona´

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

PERKULATOR, förnicklad metall, glas, märkt "Cona Coffee Machine", 1800-/1900-tal, höjd ca 35 cm

Brukslitage, färgbortfall, dålig passform på gummiring

850664

2020-12-25