Oscar Reuterswärd etsning

Oscar Reuterswärd etsning
Oscar Reuterswärd etsning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, signerad Oscar Reuterswärd, färgetsning, 56/90, bladmått ca 49x37 cm

Ej examinerad ur ram

850682

2020-12-10