Okänd konstnär signerad Zoe Mair

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR, landskap, olja på duk, signerad Zoe Mair och daterad 78, 92 x 81 cm.

850683

2020-12-18