Sideboard Arild
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NILS JONSSON, "Arild", sideboard, Troeds, 1960-tal, fanerat i teak, skjutdörrar samt lådor, brännmärkt Troeds Bjärnum, Made in Sweden, höjd ca 78, 190x43 cm
Bruksslitage, fläckar, repor
850695
2020-12-07