Sideboard Arild

Sideboard Arild
Sideboard Arild
Sideboard Arild
Sideboard Arild
Sideboard Arild
Sideboard Arild
Sideboard Arild
Sideboard Arild
Sideboard Arild
Sideboard Arild
Sideboard Arild
Sideboard Arild
Sideboard Arild
Sideboard Arild
Sideboard Arild
Sideboard Arild

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NILS JONSSON, "Arild", sideboard, Troeds, 1960-tal, fanerat i teak, skjutdörrar samt lådor, brännmärkt Troeds Bjärnum, Made in Sweden, höjd ca 78, 190x43 cm

Bruksslitage, fläckar, repor

850695

2020-12-07