Oiva Toikka tjäderhona

Oiva Toikka tjäderhona
Oiva Toikka tjäderhona
Oiva Toikka tjäderhona
Oiva Toikka tjäderhona
Oiva Toikka tjäderhona
Oiva Toikka tjäderhona
Oiva Toikka tjäderhona
Oiva Toikka tjäderhona

Klubbat för:

150 EUR

200 EUR

OIVA TOIKKA, glasfågel, tjäderhona, Nuutajärvi 2000-tal, längd 23 cm

Ej signerad

850701

2020-12-13