Oljemålning Arnold Nolle Svensson
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ARNOLD NOLLE SVENSSON (1915-2008): "Tyke Å Hagesta Naturskydd", signerad och daterad Nolle 88, a tergo betitlad, olja på duk, ca 90x91 cm.
Ingår i auktionen Jultema
Smärre färgbortfall, duken ojämnt spänd
850709
2020-12-10