Edition Noël Fickur 14K Schweiz 1920-tal
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FICKUR, 14K, Schweiz, 1920-tal, manuellt urverk, ankargång, plexiglas, inre lock gulmetall, serie nr. 806808, diam ca 50 mm, vikt ca 83.5 g
Bruksslitage. Gravyr. Smärre bucklor. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
850714
2020-12-13